زنان بیشتری پس از بای پس قلب باز می میرند

یک مطالعه اخیر در دانشگاه شیکاگو شامل 15440 زن و مرد از 31 بیمارستان بین سالهای 1990 و 2000. این افراد تحت CABG (پیوند بای پس عروق کرونر) قرار گرفتند. میانگین سنی مردان 63 سال و میانگین سنی زنان 66 سال بود. یکی از نتایج جالب این مطالعه این است که 22٪ زنان بیشتر از مردان CABG می میرند!

این مقاله براساس مشاهدات من در مورد چگونگی زنان تحت درمان تحت عمل جراحی قلب باز است. در بعضی مواقع ، زنان به دلیل چربی بدن خود موارد سختی محسوب می شوند ، زیرا برداشتن مجاری شریانی (شریان های پستانی داخلی توراک ، شریان های شعاعی) برای پیوند بای پس ممکن است دشوارتر و پرمشغله تر باشد. مشکل به دلیل کوچکتر بودن اندازه رگ است (زنان نسبت به مردان کوچکترند!) ، زمان و تلاش در عمل تشریح و سایر عوامل. در نتیجه مشاهدات و تحقیقات من توانستم موارد زیر را نه به عنوان یک هشدار متخصص قلب در مشهد دهنده بلکه برای ارائه اطلاعات بنویسم. اقدامات زیر ممکن است زندگی شما را نجات دهد.

تحقیقات خود را انجام دهید تا بهترین متخصص قلب و جراح را برای مشکل قلبی خاص خود پیدا کنید. تخصص در جراحی قلب به این معنی است که برخی از جراحان قلب اقدامات خاصی را بهتر از دیگران انجام می دهند ، زیرا آنها بیشتر کار می کنند!

صرف اینکه جراح یا پزشک در مطب با شما خوش برخورد است ، به این معنی نیست که وی صلاحیت انجام عمل شما را دارد. تحقیق خود را انجام دهید تا در صورت پرداخت نقدی بهترین پزشک دلارهای بیمه یا دلارهای شخصی خود را پیدا کنید.

برخی از جراحان به سادگی در مواردی که به طور روزانه به صورت هفتگی یا ماهانه انجام نمی دهند مهارت ندارند. نمونه برخی از این موارد عبارتند از: جراحی مجدد ، جراحی مجدد ترکیبی و جراحی همزمان دریچه ، میکتومی برای IHSS و CABG اولیه.

دلایل اینکه یک جراح در اقدامات دشوارتر از نظر جراحی مهارت ندارد ، به دلیل کمبود حجم موارد و نوع مواردی است که یک جراح در طی یک سال انجام می دهد ، و همچنین منابع کمکی (پرستار ماهر و باتجربه ، یک واحد اختصاصی قلب ، تشدید کننده ها ، بیهوشی و متخصصان پرفیوژن و غیره.) بیمارستان های کوچکتر معمولاً برای اولین بار جراحی های بسیار سالم (نسبتاً گویا) را انجام می دهند که هیچ عامل بیماری جدی دیگری در آن وجود ندارد. جراح و بیمارستان ممکن است این موارد اولیه را انجام دهند تا میزان مرگ و میر آنها پایین باشد. افزایش میزان مرگ و میر بیمارستان یا جراح بر هر دو موجود تأثیر منفی می گذارد. از نظر مالی و همچنین شهرت آنها. بعلاوه ، اگر اوضاع در یکی از این م institutionsسسات خراب شود و بیمار پس از جراحی با ماندن طولانی مدت در مراقبت های ویژه یا مراقبت های ویژه ، ممکن است بیمه بیماران فراتر از هزینه “معقول” پرداخت نکند. ممکن است بیمارستان مجبور شود برای هزینه های فراتر از حد معقول “ضربه” را بخورد یا با مبلغی باورنکردنی به دنبال بیمار برود. گاهی بیمار متأسفانه می میرد.

حتی در یک مرکز قلب مانند کلینیک کلیولند ، جراحان قلب وجود دارند که برخی از جراحی ها را کمی بهتر از دیگران انجام می دهند زیرا این امر به تخصص آنها تبدیل می شود! یک جراحی خاص ممکن است جراحی باشد که او به طرز خارق العاده ای آن را انجام دهد. این همان جراحی است که شما می خواهید. به عنوان مثال ، یک جراح ممکن است به دلیل جراحی دریچه میترال شناخته شده باشد ، یا برای انجام CABG مجدد عمل مشهور باشد. این همان شخصی است که شما می خواهید.

همانطور که در بالا گفته شد ، و به دلیل اهمیت فراوان آن در اینجا تکرار شده است ، ممکن است یک بیمارستان خاص پرستاران ، متخصصان قلب ، فن آوری و تجهیزات تشخیصی ، جراحان و پرسنل کمکی مورد نیاز برای دوره قبل از عمل ، حین عمل و بعد از عمل بیمار را نداشته باشد. نیاز خواهد داشت